Telefonické objednávky (nonstop)
02/33300414
Objednávky zadávajte v tvare:
TURBOMAN NÁZOV PRODUKTU (počet balení), MENO A PRIEZVISKO, ULICA ČÍSLO, PSČ MESTO
napr. Turboman Daily Dvojbalenie, Jozef Novák, Stoličná 12, 047 92 Trenčín
Telefonické objednávky (nonstop)
02/33300414

Turboman STRONG

Výživový doplnok pre mužov na okamžité zlepšenie. Určený na okamžité použitie.
Stačia 1-2 kapsule 60 minút pred sexom.

Pripravený do 60 minút
Doporučujeme pre mužov, ktorí chcú:
 • lepšiu erekciu do 60 min.
 • väčšiu chuť na sex
 • lepší pôžitok zo sexu
 • lepší výkon v posteli
 • viac energie

    

    
        

    

    
        

    

    
        

    

    
        

TURBOMAN doporučujeme pre:

 • všetkých mužov nad 35 rokov
 • mužov so zvýšenou psychickou záťazou
 • mužov, ktorí chcú lepšiu erekciu
 • mužov s problémami s počatím
 • mužov so zvýšenou fyzickou záťažou
 • mužov, ktorí chcú zvýšiť chuť na sex

TURBOMAN sú výživové doplnky určené pre mužov, vyrobené čisto z prírodných surovín. Obsahujú len koncentrované prírodné extrakty a aminokyseliny. Neobsahuje žiadne farbivá ani konzervanty.

100% prírodné

Bez lekárskeho predpisu

Schválené ÚVZ SR

Žiadne negatívne účinky

Diskrétne balenie

Rýchle dodanie

prírodné zloženie

L-Arginine

je aminokyselina, ktorá má antioxidančné účinky, zlepšuje prekrvenie a pôsobí pozitívne na naše cievy. Pomáha zvyšovaniu oxidu dusnatého v ľudskom tele, vplýva pozitívne na potenciu, libido a napomáha zvýšeniu počtu spermií.

L-Citruline

je aminokyselina, ktorá podporuje rozšírenie ciev a zlepšuje krvný obeh, pomáha znižovať krvný tlak, znižuje pocit únavy. Taktiež zvyšuje hladinu L-Arginine v tele lepšie ako keby sme užívali len samotný L-Arginine.

Tribulus Terrestris

(Kotvičník zemný) má pozitívny vplyv na tvorbu testosterónu u mužov, omladenie tela a plodnosť. Je tiež nápomocný pri regenerácií svalstva, podporuje vyššiu sexuálnu aktivitu, zlepšuje potenciu a zvyšuje libido. Má pozitívny vplyv aj na pohyb spermií a prostatu.

L-lyzín

je aminokyselina, podporuje funkciu imunitného systému, pomáha v boji proti vírusom, podporuje duševnú aktivitu, priaznivo ovplyvňuje cievy a srdce, zmierňuje stres. Vďaka zlepšeniu pružnosti ciev zlepšuje erekciu.

Maca peruánska

(Lepidium meyenii alebo aj Žerucha peruánska) pozitívne pôsobí na libido ako aj na potenciu a má povzbudivý účinok na organizmus. Obsahuje veľa bielkovín a sacharidov, zároveň obrovské množstvo rôznych vitamínov (A, B1, B2, C a D), minerálov (železo, magnézium, meď, zinok, sodík, draslík či vápnik).

Ginkgo Biloba

(Ginko dvojlaločné) zlepšuje krvný obeh a udržuje cievy v správnej kondícii, pomáha pri zlepšovaní prietoku krvi. Pôsobí aj ako tradičné afrodiziakum a má pozitívny vplyv aj na erekciu.

Zloženie

1 kapsula obsahuje

 • L-Arginine 250 mg *
 • L-Citruline 100 mg *
 • Tribulus 100 mg *
 • Lysin 50 mg *
 • Maca 40 mg *
 • Ginkgo Biloba 35 mg *

Zloženie: L-Arginine, L-Citruline, výťažok z vňate a plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), Lyzín, mletý koreň žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii), mleté listy ginka dvojlaločného (Ginkgo Biloba), kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza)

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly 60 minút pred sexom. V prípade potreby je možné dennú dávku zvýšiť na maximálne 3 kapsuly / deň. Kapsuly zapite dostatočným množstvom vody. Ustanovená maximálna denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie

Uskladňujte prípravok mimo dosahu detí, na suchom mieste, pri teplote do 25°C. Prípravok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. V prípade, že trpíte ochorením srdca alebo iným kardiovyskulárnym ochorením, konzultujte užívanie prípravku so svojim ošetrujúcim lekárom.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Hmotnosť obsahu: 21,3 g ± 3%

Otázky a odpovede

Pri užívaní TURBOMAN STRONG sa výsledok dostaví do 60 minút po užití. Pocítite väčšiu silu tam dole, čo bude mať za následok aj lepší pôžitok zo sexu.

Horná veková hranica užívateľov prípravku TURBOMANU nie je určená a pomáha užívateľom v každom veku, takže aj vo veku 60 rokov a viac. Dávkovanie výživového doplnku TURBOMAN je 1-2 kapsule denne, resp. 1-2 kapsule pred sexom. Odporúčame na začiatok vyskúšať 1 kapsulu a ak by sa požadovaný účinok nedostavil, tak zvýšiť dávkovanie na 2 kapsule denne, resp. pred sexom.

Áno, TURBOMAN je čisto prírodný výživový doplnok, takže môže byť kombinovaný aj s alkoholom. Alkohol však má negatívny výsledok na erekciu, takže výsledky doplnku TURBOMAN môžu byť znížené.

TURBOMAN je prírodný výživový doplnok, takže ho môžete užívať aj keď beriete pravidelne lieky. Pri liekoch určených na riešenie kardiovaskulárnych problémov odporúčame konzultovať užívanie so svojim ošetrujúcim lekárom.

TURBOMAN je čisto prírodný výživový doplnok, ktorý pôsobí nielen na erekciu, ale aj na zvýšenie energie, sily a zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Ak máte viac ako 18 rokov, TURBOMAN môžete kľudne užívať.

Áno, TURBOMAN v oboch verziách je možné užívať dlhodobo.

Zásielky sa snažíme expedovať do 24 hodín po prijatí objednávky. Najneskôr do 1-3 pracovných dní by ste TURBOMAN mali mať doma.

Kombináciou oboch verzií doplnkov TURBOMAN dosiahnete najlepšie výsledky. Preto odporúčame verziu DAILY kombinovať s verziou STRONG.

Zásielka s TURBOMANOM je balená diskrétne, bez akéhokoľvek označenia. Nikto nezistí, čo sa v zásielke nachádza.

TURBOMAN je výžívový doplnok na podporu. Na dosiahnutie erekcie je potrebná stimulácia. Nefunguje ako syntetické modré tabletky, ktoré vyvolajú erekciu aj bez stimulácie.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Kontaktuje nás

alebo nám zavolajte

02/33300414

Recenzie našich zákazníkov

Bol som milo prekvapený. Už po týždni používania som sa cítil lepšie a aj dole to lepšie funguje.

Martin, 44 rokov

Pracujem fyzicky a často som cítil po práci únavu. Ale po dvoch týždňoch sa cítim silnejší a erekcia skoro ako za mlada :)

Peter, 52 rokov

Viac sily a lepšia erekcia.

Ján, 54 rokov

Takú tvrdú rannú erekciu som už dlho nezažil. Zase ráno stávame dvaja ako keď som mal 18.

Ivan, 56 rokov

Veľmi som tomu neveril, ale skúsil som a fakt to funguje.

Roman, 42 rokov

Príjemné spestrenie. V porovnaní s konkurenčnými výrobkami ma zaujala cena a množstvo. Podobné produkty majú za danú cenu len 12 ks.

Jozef, 39 rokov

Nástup trvá dlšie ako hodinku, ale som spokojný.

Peter, 47 rokov

Erekcia je lepšia a tvrdšia. Odporúčam produkt.

Daniel, 41 rokov

Mám mladú partnerku a tá si pochvaľuje :).

Vladimír, 59 rokov