Telefonické objednávky (nonstop)
02/33300414
Objednávky zadávajte v tvare:
TURBOMAN NÁZOV PRODUKTU (počet balení), MENO A PRIEZVISKO, ULICA ČÍSLO, PSČ MESTO
napr. Turboman Daily Dvojbalenie, Jozef Novák, Stoličná 12, 047 92 Trenčín
Telefonické objednávky (nonstop)
02/33300414

Turboman DAILY

Výživový doplnok pre mužov na dlhodobé zlepšenie erekcie. Určený na denné a dlhodobé používanie. Stačia 1-2 kapsule denne.

Pripravený každý deň
Doporučujume pre mužov, ktorí chcú:
 • dlhodobo zlepšenú erekciu
 • viac sily
 • zlepšiť libido
 • zlepšiť plodnosť
 • viac energie
 • lepší sexuálny zážitok

    

    
        

    

    
        

    

    
        

    

    
        

TURBOMAN doporučujeme pre:

 • všetkých mužov nad 35 rokov
 • mužov so zvýšenou psychickou záťazou
 • mužov, ktorí chcú lepšiu erekciu
 • mužov s problémami s počatím
 • mužov so zvýšenou fyzickou záťažou
 • mužov, ktorí chcú zvýšiť chuť na sex

TURBOMAN sú výživové doplnky určené pre mužov, vyrobené čisto z prírodných surovín. Obsahujú len koncentrované prírodné extrakty a aminokyseliny. Neobsahuje žiadne farbivá, konzervanty, plnidlá, antispekancové látky.

100% prírodné

Bez lekárskeho predpisu

Schválené ÚVZ SR

Žiadne negatívne účinky

Diskrétne balenie

Rýchle dodanie

prírodné zloženie

Muira Puama

strom, ktorého domovom sú husté amazonskej pralesy. Objavený bol na začiatku minulého storočia. Pomáha pri liečbe sexuálnej dysfunkcie a vyvoláva chuť na sex. Predĺžuje pohlavný styk, zvyšuje libido aj sexuálny zážitok.

Maca peruánska

(Lepidium meyenii alebo aj Žerucha peruánska) pozitívne pôsobí na libido ako aj na potenciu a má povzbudivý účinok na organizmus. Obsahuje veľa bielkovín a sacharidov, zároveň obrovské množstvo rôznych vitamínov (A, B1, B2, C a D), minerálov (železo, magnézium, meď, zinok, sodík, draslík či vápnik).

Tribulus Terrestris

(Kotvičník zemný) má pozitívny vplyv na tvorbu testosterónu u mužov, omladenie tela a plodnosť. Je tiež nápomocný pri regenerácií svalstva, podporuje vyššiu sexuálnu aktivitu, zlepšuje potenciu a zvyšuje libido. Má pozitívny vplyv aj na pohyb spermií a prostatu.

Schizandra čínska

(Klanopraška čínska) pochádza z Číny, Japonska a južného Sachalinu. Využíva sa na podporu duševnej pohody, je prírodným antioxidantom. Napomáha odbúravaniu toxínov a zvyšovaniu prietoku krvi, býva používaná aj na liečbu impotencie.

Ginkgo Biloba

(Ginko dvojlaločné) zlepšuje krvný obeh a udržuje cievy v správnej kondícii, pomáha pri zlepšovaní prietoku krvi. Pôsobí aj ako tradičné afrodiziakum a má pozitívny vplyv aj na erekciu.

Korean Ginseng

(Kórejský ženšen) sa v tradičnej čínskej a kórejskej medicíne používa už tisícky rokov ako účinný životabudič. Pôsobí preventívne pri riziku srdcovocievnych ochorení, ktoré vplývajú na kvalitu erekcie, a podporuje sexuálnu kondíciu. Podporuje celkový fyzický a duševný stav tela a zlepšuje naše sexuálne zdravie.

L-Arginine

je aminokyselina, ktorá má antioxidančné účinky, zlepšuje prekrvenie a pôsobí pozitívne na naše cievy. Pomáha zvyšovaniu oxidu dusnatého v ľudskom tele, vplýva pozitívne na potenciu, libido a napomáha zvýšeniu počtu spermií.

L-Citruline

je aminokyselina, ktorá podporuje rozšírenie ciev a zlepšuje krvný obeh, pomáha znižovať krvný tlak, znižuje pocit únavy. Taktiež zvyšuje hladinu L-Arginine v tele lepšie ako keby sme užívali len samotný L-Arginine.

Zloženie

1 kapsula obsahuje

 • Muira Puama 200 mg *
 • Maca 100 mg *
 • Tribulus 100 mg *
 • Schizandra 35 mg *
 • Ginkgo Biloba 35 mg *
 • Ženšen 35 mg *
 • L-Arginine 35 mg *
 • L-Citruline 35 mg *

Zloženie: Mletý koreň muira puama (Ptychopetalum olacoides), mletý koreň žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii), výťažok z vňate a plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), mleté plody schizandry čínskej (Schisandra chinensis), mleté listy ginka dvojlaločného (Ginkgo Biloba), mletý koreň všehoja ázijského – ženšenu (Panax ginseng), L-Arginín, L-Citrulín, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza)

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu ráno po jedle. V prípade potreby je možné dennú dávku zvýšiť na maximálne 3 kapsuly / deň. Kapsuly zapite dostatočným množstvom vody. Ustanovená maximálna denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie

Uskladňujte prípravok mimo dosahu detí, na suchom mieste, pri teplote do 25°C. Prípravok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. V prípade, že trpíte ochorením srdca alebo iným kardiovyskulárnym ochorením, konzultujte užívanie prípravku so svojim ošetrujúcim lekárom.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Hmotnosť obsahu: 21,3 g ± 3%

Otázky a odpovede

Pri užívaní TURBOMAN DAILY sú prvé výsledky badateľné už po 14-tich dňoch užívania. Budete cítiť viac energie a sily ako aj zlepšenie erekcie.

Horná veková hranica užívateľov prípravku TURBOMANU nie je určená a pomáha užívateľom v každom veku, takže aj vo veku 60 rokov a viac. Dávkovanie výživového doplnku TURBOMAN je 1-2 kapsule denne, resp. 1-2 kapsule pred sexom. Odporúčame na začiatok vyskúšať 1 kapsulu a ak by sa požadovaný účinok nedostavil, tak zvýšiť dávkovanie na 2 kapsule denne, resp. pred sexom.

Áno, TURBOMAN je čisto prírodný výživový doplnok, takže môže byť kombinovaný aj s alkoholom. Alkohol však má negatívny výsledok na erekciu, takže výsledky doplnku TURBOMAN môžu byť znížené.

TURBOMAN je prírodný výživový doplnok, takže ho môžete užívať aj keď beriete pravidelne lieky. Pri liekoch určených na riešenie kardiovaskulárnych problémov odporúčame konzultovať užívanie so svojim ošetrujúcim lekárom.

TURBOMAN je čisto prírodný výživový doplnok, ktorý pôsobí nielen na erekciu, ale aj na zvýšenie energie, sily a zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Ak máte viac ako 18 rokov, TURBOMAN môžete kľudne užívať.

Áno, TURBOMAN v oboch verziách je možné užívať dlhodobo.

Zásielky sa snažíme expedovať do 24 hodín po prijatí objednávky. Najneskôr do 1-3 pracovných dní by ste TURBOMAN mali mať doma.

Kombináciou oboch verzií doplnkov TURBOMAN dosiahnete najlepšie výsledky. Preto odporúčame verziu DAILY kombinovať s verziou STRONG.

Zásielka s TURBOMANOM je balená diskrétne, bez akéhokoľvek označenia. Nikto nezistí, čo sa v zásielke nachádza.

TURBOMAN DAILY je určený na denné užívanie a na dosiahnutie výsledkov je potrebné dlhodobejšie užívanie. U niekoho sa prvé zmeny dostavia už po týždni u niekoho až po mesiaci pravidelného užívania. Ak chcete dosiahnuť výsledky za kratšie obdobie, je potrebné zvýšiť dávkovanie na 3 kapsuly denne.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Kontaktuje nás

Recenzie našich zákazníkov

Bol som milo prekvapený. Už po týždni používania som sa cítil lepšie a aj dole to lepšie funguje.

Martin, 44 rokov

Pracujem fyzicky a často som cítil po práci únavu. Ale po dvoch týždňoch sa cítim silnejší a erekcia skoro ako za mlada :)

Peter, 52 rokov

Viac sily a lepšia erekcia.

Ján, 54 rokov

Takú tvrdú rannú erekciu som už dlho nezažil. Zase ráno stávame dvaja ako keď som mal 18.

Ivan, 56 rokov

Veľmi som tomu neveril, ale skúsil som a fakt to funguje.

Roman, 42 rokov

Príjemné spestrenie. V porovnaní s konkurenčnými výrobkami ma zaujala cena a množstvo. Podobné produkty majú za danú cenu len 12 ks.

Jozef, 39 rokov

Nástup trvá dlšie ako hodinku, ale som spokojný.

Peter, 47 rokov

Erekcia je lepšia a tvrdšia. Odporúčam produkt.

Daniel, 41 rokov

Mám mladú partnerku a tá si pochvaľuje :).

Vladimír, 59 rokov